Modernus logo
English | Bize Ulaşın |
top browse image
Ürünler Hizmetler Destek Hakkımızda
.
theme image
Servisler
down dot Yazılım Geliştirme
right dot image Danışmanlık
right dot image Yazılım Geliştirme
down dot Sistem Yönetimi
right dot image MySQL Sunucu Yönetimi
right dot image Linux Sistem Yönetimi
down dot Eğitim
right dot image Java Eğitimi
right dot image JEE Eğitimi


Servisler
 
 

Modernus'ta kurumunuzun ihtiyaç duyduğu büyük ölçekli yazılımları hazırlamak için J2EE teknolojilerini kullanıyoruz. Tek bir sunucuda toplanan iş kuralları EJB teknolojisi kullanılarak modellenmekte, önyüz ihtiyacı olduğunda ya Powerbuilder ile yazılmış Windows önyüzleri ya da JSF veya Struts altyapısı kullanılarak hazırlanmış Web tabanlı sayfalar kullanılmaktadır.

Kurumunuz ihtiyaçları doğrultusunda hedeflediğiniz projenizi hayata geçirmek için danışmanlık, personel kiralama, projenin bütününü analiz, kodlama ve dokümante etme ile dilediğiniz Java IDE'si ve dilediğiniz uygulama sunucusu altında personelinizin Java ve EJB eğitimleri hizmetlerini sağlıyoruz.

İstendiğinde ticari yazılımlar da kullanıyor olmakla birlikte uygun olduğuna inandığımız ortamlarda açık kaynak kodlu işletim sistemi, sunucu, analiz, kod geliştirme ve proje takibi ürünleri kullanılmasını öneriyor ve projenizin toplam maliyetini dramatik ölçüde azaltıyoruz.

Kendimize olan güvenimiz on yılı aşkın bir süredir çözümler ürettiğimiz çok katmanlı mimariyi çok iyi tanıyor olmamız ve bugüne kadar sektörlerinde lider kurumlara başarı ile teslim ettiğimiz çok sayıda yazılımımızın gerçek ortamda başarı ile çalışıyor olmalarıdır.

 
 
© 2006-2014 Modernus
design: iloyd.com